Auto pirkšana

Auto pirkšana parasti ir kā lieli svētki, jo zināms, ka ar jaunā auto palīdzību tiks atvieglota ikdienas dzīve, turklāt pozitīvas pārmaiņas dzīvē raisa prieku pašas no sevis.

Lai gan automašīnu tirgus ir visai plašs un par piedāvājumu dažādās cenu kategorijās nevarētu sūdzēties, pat izvēloties finansiālai situācijai piemērotāko un atbilstošāko automašīnas modeli un izlaiduma gadu, nākas šķirties no pietiekoši lielas naudas summas, kas varētu izveidot robu konkrētā mēneša, gada vai pat piecgades budžetā.

Lai auto pirkšanas brīdī neciestu Jūsu personīgās finanses, pastāv iespēja noformēt aizdevumu, kas ļautu automašīnu iegādāties tūlīt taču veikt tās apmaksu pakāpeniski ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Lai gan aizdevumi netiek izsniegti par brīvu un tā gadījumā jārēķinās ar papildus izdevumiem, veicot kredītu salīdzināšanu un izvēloties izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, pārmaksa būs niecīga, turklāt izlīdzinātā finansiālā slodze neradīs liekus sarežģījumus turpmākajā budžeta plānošanā un maksājumu veikšanā.

Auto pirkšanai var izvēlēties kādu no auto līzingiem vai patēriņa kredītiem, kurus īpaši veikli var pielāgot tieši šim mērķim.

Izvēloties auto līzingu, Jūsu jaunā automašīna kalpos kā nodrošinājums jeb ķīla, kuru varēsiet izmantot savām vajadzībām, savukārt patēriņa kredīta gadījumā, aizdevums tiks noformēts bez jebkādas ķīlas vai galvotāja nepieciešamības, un automašīna jau uzreiz tiks reģistrēta uz Jūsu vārda.

Abu veidu auto kredītiem iespējams pieteikties te pat internetā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.