Vai pirmais kredīts joprojām bez maksas | 2018

Mūsdienās, ja kāds uzņēmums apgalvo, ka kaut kas ir pieejams bez maksas, nekļūdīsimies, ja teiksim, ka tas ir kāds reklāmas triks ar apslēptu patieso nozīmi, tāpēc rūpīgi jāpārliecinās par piedāvājuma patiesumu. Savukārt, mēs esam pārliecinājušies, ka kreditēšanas nozarē, jeb ātro kredītu nozarē, pakalpojumi tiešām ir pieejami bez maksas, bez apslēptiem trikiem vai krāpšanas.

Vispārinātā gadījumā Jums būs jāreģistrē lietotāja profils aizdevēja mājas lapā, sekojot norādēm. Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešams aktīva e-pasta adrese un aktīvs telefona pieslēgums, kā arī, konts kādā no Latvijas bankām. Starp citu, lai piereģistrētu jeb aktivizētu savu bankas kontu, būs jāpārskaita simboliska reģistrācijas maksa – 0.01Eur, lai aizdevējs tiešām būtu pārliecināts, uz kuru kontu pārskaitīt naudu. Pēc reģistrācijas, Jums nepieciešams izvēlēties vajadzīgo naudas summu un atmaksas termiņu, kuru, starp citu, gandrīz katrā ātro kredītu kompānijā var pagarināt(ja ir nepieciešamība).

Jau pirmajā reizē Jūs varat pieteikties kredītam bez maksas. Sākot no otrās reizes Jums būs pieejama daudz lielāka summa nekā pirmajā reizē. Sākot no trešās reizes Jums būs pieejama daudz lielāka naudas summa nekā pirmajā un otrajā reizē. Lielāka naudas summa ir pieejama klientiem, kuri prot aizņemties atbildīgi un veic visus maksājumus laikā nepārkāpjot līguma nosacījumus. Ja nepieciešams, tad pagarini atmaksas termiņu uz piedāvātajiem termiņiem. Jāpiebilst arī tas, ka pagarinājumu var veikt tik daudz reizes, cik nepieciešams, bet pagarinājums nozīmē papildus izmaksas, kas atkal nozīmē, ka bezmaksas kredīts vairs nav bezmaksas.

Jāatgādina, ka ātrie kredīti pieejami personām, kuras, vismaz, sasniegušas 18 gadu vecumu (atšķirīgi nosacījumi dažādām ātro kredītu kompānijām). Kā arī, izvēloties aizdevēju, noteikti pārliecināties, vai attiecīgais aizdevējs piedāvā pirmo kredītu aizņemties bez maksas. Aizņemies gudri, izdevīgi un apdomīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.